Přední výrobce mostových jeřábů a kladkostrojů
Logo Giga
Katalog 25 letZobrazit prospekt
Nacházíte se zde: Domovská stránka / Aktuality / GIGA rozšířila možnosti dálkového ovládání o zobrazení váhy na podsvětleném displeji vysílače

Související informace

GIGA rozšířila možnosti dálkového ovládání o zobrazení váhy na podsvětleném displeji vysílače

Společnost GIGA rozšířila možnosti výsílače dálkového ovládání, kterým osazuje své jeřáby. Nyní vysílač dálkového ovládání s dvouřádkovým displejem umožňuje kromě standardních funkcí zobrazovat další provozní údaje. Především váhu břemene s možnosti tarování a přepínání BRUTTO a NETTO. Dále jsou zobrazovány kódy provozních chyb a kódy servisních údržeb, při pohybu mostu je zobrazována jeho rychlost v m/min. Vysílač umožňuje přepnutí zobrazení váhy i na externí segmentový displej.

Navíc je ovladač dodáván v kompletu s komfortním textilním pouzdrem. Díky popruhům na pouzdře lze ovladač zavěsit na rameno a mít volné ruce pro další činnosti.

Výše popsané funkce jsou dostupné v případě využití daného dálkového ovladače v kombinaci se zařízením GIGAtronic, které kromě jiného slouží pro monitoring pracovních stavů jeřábů a umožňuje zobrazování váhy břemene.

Ovladač napájený klasickými AA články má provozní čas na baterie 40h, je určen do třísměnných provozů, umožňuje šetrnější řízení brzdy zdvihu, zvukovou výstrahu startu, pojezdu kladkostroje a mostu. Lze měnit vysílací frekvenci bez zásahu servisního oddělení. Na info displeji je vidět nabití baterií, síla signálu, vysílací frekvence a číslo kanálu.
Dalkový ovladač MC-2-3 v pouzdře
Dalkový ovladač MC-2-3 v pouzdře
Vážení břemene
Vážení břemene