Přední výrobce mostových jeřábů a kladkostrojů
Logo Giga
Katalog 25 letZobrazit prospekt
Nacházíte se zde: Domovská stránka / Ke stažení

Ke stažení

Související informaceVítáme Vás v oblasti „Ke stažení“, kde můžete získat spoustu informací, které se týkají produktů firmy GIGA, ať už se jedná o elektrický kladkostroj, vrátek, mostové jeřáby nebo jiné zdvihací mechanizmy. Jsou zde uloženy vždy aktuální katalogy, výkresy atd.

K některým oblastem se musíte předem pouze jednoduše registrovat nebo přihlásit.

Co zde můžete najít?

Především tu máte možnost stáhnout nebo si vytisknout všechny aktuální katalogy pro kladkostroje a prospekty produktů firmy GIGA a to ve formátu *.pdf.  
Pro neregistrované
Dále je tu sekce určená především pro všechny projektanty a konstruktéry, kteří potřebují své výkresy osadit zdvihací technikou. Najdete tu totiž kompletní výkresovou rozměrovou databanku standartních kladkostrojů, které firma GIGA vyrábí a to ve formátu *.dwg nebo *.dxf, v případě 3Dmodelů ve formátu *.step.
Pokud zde potřebný výkres nenajdete
obraťte se na naše konstrukční nebo obchodní oddělení a hledaný výkres Vám zašleme, toto se týká především všech možných speciálních aplikací (vrátky, speciální mostové jeřáby), které jsme za  dobu historii firmy vyprodukovali a neřadí se do standartní řady kladkostrojů.  

Pokud Vám zde něco chybí, budeme rádi když nám o tom napíšete a my Vaše názory a postřehy zvážíme a poté zde případně doplníme.